Pneuservis

Pneuservis

Naše společnost disponuje plně vybavenými pneuservisy dle evropských standardů v rozsahu 12“-52“. Základní servisní činností pneuservisů je kompletní služba výměny pneumatik a disků na vozidle (montáž/demontáž, na ráfek/vozidlo, huštění, vyvážení, mytí disků) opravy pneumatik běžným způsobem, ale i za použití technologie thermopress. Prořezávání nákladních pneumatik a kontrola stavu pneumatik – monitoring.

Naši profesionálně vyškolení servisní technici Vám nabízejí své služby a poradenství při výběru pneumatik, jejichž parametry budou maximálně splňovat Vaše požadavky na kvalitu a styl jízdy Vašeho vozidla.

Dále poskytujeme možnost sezónního uskladnění kompletů pro naše zákazníky a v neposlední řadě i likvidaci ojetých pneumatik.

 

Pokud máte jakékoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat zde.


Poradenství

Profesionální poradenství ohledně nákupu, péče a údržby pneumatik, hliníkových , ocelových disků a dalšího příslušenství je samozřejmé na všech našich centrech. Personál je odborně proškolen, takže pokud si nevíte rady, my Vám rádi pomůžeme.

Přezutí pneu

PneuservisPneuservis pro osobní, SUV, 4x4, moto a dodávkové vozidla

Všechny naše provozovny jsou vybaveny špičkovým servisním vybavením a stále sledujeme trendy na trhu, abychom byli schopni kvalitně obsloužit i ty nejnáročnější zákazníky (nízkoprofilové, runflatové pneu, bezstředová kola).

Mytí kompletu pneumatiky s diskem je další standarní službou pro tuto kategorii.

Pneuservis pro nákladní vozidla

Jako specialista na nákladní pneumatiky nabízíme také kompletní pneuservis včetně oprav, prořezání, monitoringu a následného zabezpečení výroby protektoru nebo likvidace pneu.

Pneuservis

Poskytujeme službu mobilního pneuservisu pro nákladní automobily, kde se používají postupy jako ve stacionárním pneuservisu. Funkčnost a vybavení je ve všech ohledech jako servis. Poskytujeme služby i v sídle zákazníka, čímž se šetří provozní náklady a čas našich zákazníků. Předností této služby je možnost využití přímo v terénu při defektu pneumatiky. Více informací naleznete v sekci mobilní servis.

Pneuservis pro agro, průmyslové a EM vozidla

Moderní technologie na našich provozovnách umožňuje přezutí i speciálních pneumatik až do 52“. Zajišťujeme lisování superelastických (plnopryžových) pneumatik.

Opravy pneu a duší
 
PneuservisNaši kvalifikovaní mechanici Vám opraví defekty na všech typech pneumatik nebo duších. Dodržujeme doporučení na opravy pneumatik a zvyšujeme tím Vaši jistotu a bezpečnost při jízdě. Odbornou opravou šetříme Vaše náklady spojené s koupí nové pneumatiky. Na větší opravy jsme vybaveni termopressy a dalším profi vybavením.
Huštění inertním plynem
 
PneuservisHuštění pneumatik pneumixem (směsí inertních plynů) si zachovává stabilnější vlastnosti než stlačený vzduch. Při srovnání se vzduchem vítězí v oblasti bezpečnosti, ale i provozních nákladech. Především v letních měsících, kdy se v důsledku vysokých teplot vzduch v plášti rozpíná a zahřívá, pneumatika trpí a více se opotřebovává, zatímco nahuštěna pneumixem si zachovává stabilbější prostředí.
Prořezání pneu
 
PneuservisDalší službou pneuservisu je prořezávání vodících a záběrových nákladních pneumatik, které prodlouží životnost pneumatiky až o 30%. Při této práci se řídíme doporučeními danými výrobci.
Monitoring
 
PneuservisMonitoring neboli celková prohlídka pneumatik na vozidle a vyhodnocení jejich stavu. Snažíme se maximálně uspokojit naše zákazníky a toto je hlavní klíč k našemu úspěchu. Vyplněním zakázkového listu se snažíme zdokonalit a upořádat služby poskytované zákazníkovi . Monitoringem zaznamenáme stav vozidla při příjezdu, přání zákazníka, stav při odjezdu a doporučení našich techniků.
Uskladnění pneu
 
PneuservisDalší nedílnou součástí pneuservisu je uskladnění pneumatik v době, kdy je nepotřebujete. Ušetříte tím čas a místo na uskladnění. Po celou dobu uskladnění se o Vaše pneumatiky postaráme a před Vaším příjezdem na přezutí vozu připravíme, ošetříme a zkontrolujeme.
Zpětný odběr pneumatik

Našim zákazníkům nabízíme i službu zpětného odběru starých pneumatik. Zpětný odběr pneumatik je dán zákonem číslo 185/2001 SB.

Odběr se zajišťuje v sídle firmy na adrese: Havířská 1241, 33023 Nýřany.