Pneuservis

Pneuservis

Naše společnost IBZ group s.r.o. disponuje plně vybavenými pneuservisy dle evropských standardů v rozsahu 12“-52“.

Základní servisní činností pneuservisů je kompletní služba výměny pneumatik a disků na vozidle (montáž/demontáž, na ráfek/vozidlo, huštění, vyvážení, mytí disků) opravy pneumatik běžným způsobem, ale i za použití technologie thermopress. Prořezávání nákladních pneumatik a kontrola stavu pneumatik – monitoring.

Naši profesionálně vyškolení servisní technici vám nabízejí své služby a poradenství při výběru pneumatik, jejichž parametry budou maximálně splňovat vaše požadavky na kvalitu a styl jízdy vašeho vozidla.

Dále v našich pneuservisech poskytujeme možnost sezónního uskladnění kompletů kol pro naše zákazníky a v neposlední řadě i likvidaci ojetých pneumatik.

 

Pokud máte jakékoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat zde.


Poradenství

Profesionální poradenství ohledně nákupu, péče a údržby pneumatik, hliníkových, ocelových disků a dalšího příslušenství je samozřejmé na všech našich pneuservisech. Náš personál je odborně proškolen, takže pokud si nevíte rady, my vám rádi pomůžeme.

Přezutí pneu

PneuservisPneuservis pro osobní, SUV, 4x4, moto a dodávkové vozidla

Všechny naše provozovny jsou vybaveny špičkovým servisním vybavením a stále sledujeme trendy na trhu, abychom byli schopni kvalitně obsloužit i ty nejnáročnější zákazníky (nízkoprofilové, runflatové pneu, bezstředová kola).

Mytí kompletu pneumatiky s diskem je další standarní službou pro tuto kategorii.

Pneuservis pro nákladní vozidla

Jako specialista na nákladní pneumatiky nabízíme také kompletní pneuservis včetně oprav, prořezání, monitoringu a následného zabezpečení výroby protektoru nebo likvidace pneu.

Pneuservis

Poskytujeme službu mobilního pneuservisu pro nákladní automobily, kde se používají postupy jako ve stacionárním pneuservisu. Funkčnost a vybavení je ve všech ohledech jako servis. Poskytujeme služby i v sídle zákazníka, čímž se šetří provozní náklady a čas našich zákazníků. Předností této služby je možnost využití přímo v terénu při defektu pneumatiky. Více informací naleznete v sekci mobilní servis.

Pneuservis pro agro, průmyslové a EM vozidla

Moderní technologie na našich provozovnách umožňuje přezutí i speciálních pneumatik až do 52“. Zajišťujeme lisování superelastických (plnopryžových) pneumatik.

Pokud máte jakékoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat zde.

Opravy pneu a duší
 
Naši kvalifikovaní mechanici vám opraví defekty na všech typech pneumatik nebo duších. Dodržujeme doporučení na opravy pneumatik a zvyšujeme tím vaši jistotu a bezpečnost při jízdě.
 
Odbornou opravou pneu a duší šetříme vaše náklady spojené s koupí nové pneumatiky. Na větší opravy jsme vybaveni termopressy a dalším profi vybavením.
 
Pokud máte jakékoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat zde.
Huštění pneu inertním plynem
 
V našich pneuservisech zajišťujeme huštění pneumatik pneumixem (směsí inertních plynů), který si zachovává stabilnější vlastnosti než stlačený vzduch. Při srovnání se vzduchem vítězí v oblasti bezpečnosti, ale i provozních nákladech.
Především v letních měsících, kdy se v důsledku vysokých teplot vzduch v plášti rozpíná a zahřívá, pneumatika trpí a více se opotřebovává, zatímco nahuštěna pneumixem si zachovává stabilbější prostředí.
 

Pokud máte jakékoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat zde.

Prořezání pneu
 
IBZ - prořezání pneu
Další službou v síti našich pneuservisu je prořezávání vodících a záběrových nákladních pneumatik, které prodlouží životnost pneumatiky až o 30%. Při této práci se řídíme doporučením daných výrobců.
 
 

Pokud máte jakékoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat zde.

Monitoring pneu
 
IBZ - monitorink pneumatik
 
V naší síti pneuservisů nabízíme monitoring neboli celková prohlídka pneumatik na vozidle a vyhodnocení jejich stavu. Snažíme se maximálně uspokojit naše zákazníky a toto je hlavní klíč k našemu úspěchu.Vyplněním zakázkového listu se snažíme zdokonalit a upořádat služby poskytované zákazníkovi.
 
Monitoringem pneumatik zaznamenáme stav vozidla při příjezdu, přání zákazníka, stav při odjezdu a doporučení našich techniků.
 

Pokud máte jakékoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat zde.​

Uskladnění pneumatik
IBZ - uskladnění pneu
Další nedílnou součástí našich pneuservisů je uskladnění pneumatik v době, kdy je nepotřebujete. Ušetříte tím čas a místo na uskladnění.
 
Po celou dobu uskladnění se o vaše pneumatiky postaráme a před vaším příjezdem na přezutí vozu pneumatik připravíme, ošetříme a zkontrolujeme.
 
Pokud máte jakékoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat zde.
Zpětný odběr pneumatik

IBZ - zpětný odběr pneu

Našim zákazníkům nabízíme i službu zpětného odběru starých pneumatik. Zpětný odběr pneumatik je dán zákonem číslo 185/2001 SB.

Odběr se zajišťuje v sídle firmy na adrese: Havířská 1241, 33023 Nýřany.

Pokud máte jakékoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat zde.